Motel Hollywood
| Internet WiFi is beschikbaar in kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Spa en ontspanning Jacuzzi | Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Ontbijt Ontbijt op kamer | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gelegen binnen 3 km afstand van de Vila Bahia in Salvador, het comfortabele Motel Hollywood Salvador biedt een bubbelbad en een sauna. Gasten die in dit hotel verblijven, kunnen hun auto parkeren ter plaatse.
Het lovehotel ligt op een eersteklas locatie op een klein stukje lopen van Pituçu metrostation. Dit pand met 23 kamers is op rijafstand van 10 minuten vanaf Barradão in Salvador. Praia de Piata bevindt zich op afstand van 3,1 km van Motel Hollywood Salvador. Het dichtstbijzijnde vliegveld is Luis Eduardo Magalhaes, op 5 km van dit hotel in Salvador.
Dit pand in Salvador biedt de gasten een zitruimte en een eetgedeelte, waar airconditioning, samen met breedbandinternet en een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. De kamers hebben geluiddichte ramen en zijn tevens voorzien van een minibar. De moderne badkamers zijn uitgerust met een haardroger en badlakens, evenals een apart toilet en een douche.
Bij Motel Hollywood wordt elke ochtend een uitstekend ontbijt geserveerd. U kunt dineren bij Tempero Da Mira, binnen een paar straten van het hotel.
- Locale bezienswaardigheiden
- Portal do Mar2,8 km
- Luchthavens
- Luchthaven Luis Eduardo Magalhaes13 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Alleen volwassenen
- Toegangssleutel
Horeca
- Ontbijt op kamer
- Restaurant
- Snackbar
- Bar/ lounge
- Lunchpakketten
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Sauna
- Jacuzzi
Diensten
- Roomservice
- Huishouding
- Wasserij
- Welkomstdrankje
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Airconditioning
- Mini bar
- Zithoek
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven Luis Eduardo Magalhaes van Motel Hollywood?
Er is een 5 km afstand tussen Luis Eduardo Magalhaes en Motel Hollywood. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Motel Hollywood?
Motel Hollywood biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Motel Hollywood uitchecken?
Klanten van Motel Hollywood moeten tot 11:00 uitchecken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Motel Hollywood?
De gemiddelde kamerprijs in Motel Hollywood is $45. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethode is beschikbaar bij dit hotel in Salvador?
Gasten van dit hotel in Salvador kunnen betalen met Visa, American Express en Maestro. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in dit hotel in Salvador?
In dit hotel in Salvador kunnen gasten uit Deluxe Studio, Deluxe Suite en Duplex Studio met een Queen Size Bed kiezen. - 🛀
Welke spavoorzieningen biedt Motel Hollywood?
Motel Hollywood biedt een bubbelbad en een sauna aan.